Valčianská dolina | 16:39

GPS: N 49°00'56, E 18°48'26

Milí hostia! Hotel bude od 15.4.2018 úplne zatvorený. Prebehne rozsiahla rekonštrukcia celého objektu. Predbežný dátum otvorenia je február 2019. O priebehu rekonštrukcie a otvorení hotela Vás budeme pravidelne informovať na našich FB stránkach a tiež na web stránke. Ďakujeme a tešíme sa na Vás v novom šate! Team Hotela IMPOZANT****

PAINTBALL

Paintball je rekreácia tela i ducha. Jeho zmyslom je dosiahnutie víťazstva. Odbúrava stres a agresivitu každodenného života . Rozvíja tímovú spoluprácu, koncentráciu, stratégiu a taktiku, kondíciu, obratnosť a postreh.

Pri tomto športe si začíname uvedomovať, aká je asi realita . Paintball je to šport pre team, lebo tu nerozhoduje fyzická sila, ale rýchlosť, postreh, presnosť a kolektívna súhra a hlavne skvelá zábava. Toto všetko je paint­ball, ale hlavne je to skvelá zábava!


Ako a kde hrať?

Jedna hra trvá od 1 – 10 minút podľa počtu hráčov a dohodnutých pravidiel. Celá akcia nie je časovo obmedzená ale spravidla zaberie 3 – 4 hodiny alebo aj celý deň, ak je to väčší turnaj.

Scenárový MILITARY paintball – hrá sa v lese alebo v budove podľa vopred pripravených scenárov. Námety scenárov vznikajú podľa filmov, videohier atď.…

Pred začiatkom hry dostanú hráči inštruktáž o manipulácii s paintballovou zbraňou, nasledujú bezpečnostné pravidlá a pripravené scenáre, ktoré je možné meniť podľa dohody hráčov. Potom sa rozdelia do jednotlivých skupín pričom každý hráč dostane vybavenie (zbraň, maska, ochranný odev, guličky, výstroj … ). Skupiny sú rozlíšené farebnými páskami alebo rozdielnymi odevmi. Jedna hra trvá cca 1 – 8hod podľa počtu hráčov a typu hry. Celá akcia nieje časovo obmedzená pričom sa odohrá ľubovoľný počet hier. Na celý priebeh dohliadajú inštruktori.