Valčianská dolina | 16:39

GPS: N 49°00'56, E 18°48'26

Milí hostia! Hotel bude od 15.4.2018 úplne zatvorený. Prebehne rozsiahla rekonštrukcia celého objektu. Predbežný dátum otvorenia je február 2019. O priebehu rekonštrukcie a otvorení hotela Vás budeme pravidelne informovať na našich FB stránkach a tiež na web stránke. Ďakujeme a tešíme sa na Vás v novom šate! Team Hotela IMPOZANT****

CESTA DO PRAVEKU

PRAVEKY  NAVEKY!

Presuňte sa s nami na chvíľu do staršej doby kamennej. Otvorí sa vám brána do dávno zaviateho sveta lovcov a zberačov, šamanov, skalného umenia, kamenných nástrojov, výrobkov z parohov či kostí.

Základom je workshop základov výroby kamenných nástrojov tradičnou pravekou formou – štiepaním vhodných kamenných surovín Vyrobte si jednoduché hroty, škrabadlá či driapadlá, nože, čepele, ktoré budú na nerozoznanie od originálov. Lovci si budú môcť zahádzať na terč z originálnej kože a demonštrovať tak svoje víťazstvo nad zvieraťom.

Cesty do praveku ponúkame aj možnosť zažitia atmosféry archeologického výskumu, v rámci ktorého bude úlohou klientov na vyznačenej ploche nájsť zakopané repliky archeologických nálezov, tieto zamerať, zdokumentovať, rekonštruovať a interpretovať „nálezovú situáciu“. Vhodná teambuildingová aktivita pre menšie i väčšie kolektívy s podporou vzájomnej spolupráce, precíznosti a kreativity. Možnosť prispôsobenia individuálnym požiadavkám.